Kurumsal

Hakkımızda

Gümüş Elitte 2006 yılında Onur Cihanbilir tarafından kurulmuş Ankara Kızılay Limon Bazaar da hizmet veren gümüş ve tesbih firmasıdır.
Elit Gümüş Olarak Müşteri Memnuniyeti ilke edilmiş olup siz müşterilerimize doğruluğun ve dürüstlüğün ışığında en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaktadır.
Ürünlerimiz 925 ayar gümüş Olup kendi atölyelerimizde imal etmekteyiz. Firmamız da erkek yüzük, el yapımı tesbih çeşitleri, bayan yüzük modelleri ve daha birçok ürünün yanı sıra isteğe bağlı olarak özel siparişlerinizi itina ile yapıp sizlere kargo yoluyla güvenli ve eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktayız. Bunun yanında 7 gün içerisinde değiştir ve iade garantisi sunmaktayız. Ürünlerimiz Elit Gümüş Garantisi altındadır.
Hafta içi 09.00 - 21.30 - Cumartesi 09.00 - 21.30 ve Pazar 10.00 – 21.00 çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Kurulduğu yıldan beri müşterileri ile birlikte adeta bir aile ortamı kuran firmamız, yurtiçi ve yurtdışında da çeşitli çalışmalarına www.gumuselittte.com adresinde değerli müşterilerimizin hizmetinde. Ayrıca ürünlerimize herkesin ulaşması için de dünyanın her yerine kargo gönderimi yapmaktayız. Yurtiçi çalışmalarında da online satışa önem veren Gümüş Elitte ana hedeflerinden biri, 81 ilde hizmet ağına ve Güvenli Alışveriş olan e-ticaret sektöründe siz müşterilimize ulaşmak.
Yukarı